Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 749

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Вроцлав 749 безпересадковий вагон 14/12/2019 - 11/12/2020 щоденно 21:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Львів 19:57 23:40
Пшемисль 03:14 03:39
Пшемисль Засані 03:42 03:44
Ярослав 04:11 04:13
Пшеворск 04:23 04:25
Ланьцут 04:38 04:40
Жешов 04:53 04:58
Дебіца 05:21 05:23
Тарнов 05:41 05:43
Бзесько Окочим 05:57 05:59
Бохня 06:07 06:09
Краків-Головний 06:53 07:18
Ченстохова 08:52 08:55
Люблинець 09:17 09:20
Ополе Главна 09:52 09:54
Бжег 10:15 10:17
Олава 10:26 10:28
Вроцлав-Гол. 10:44

Розклад у зворотньому напрямку