Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 765

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 765 безпересадковий вагон цілий рік щоденно 17:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:43
Миколаїв Пас. 16:28 16:32
Долинська 18:31 18:49
Київ-Пас. 23:12 00:20
Дарниця 00:39 00:41
Бровари 00:55 00:56
Ніжин 01:56 01:58
Бахмач-Пас. 02:47 02:49
Конотоп-Пас. 03:11 03:13
Путивль 03:57 03:59
Ворожба 04:27 04:47
Білопілля 04:57 04:58
Суми 05:39 05:59
Тростянець-Смородине 06:48 06:50
Кириківка 07:10 07:11
Богодухів 07:44 07:45
Люботин 08:31 08:32
Харків-Пас. 09:00

Розклад у зворотньому напрямку