Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 192

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Київ, Дніпро 192 ("ЛЬВІВ") 26/12/2019-12/01/2020 щоденно 17:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 23:19
Підзамче 23:29 23:31
Святошин 06:25 06:27
Київ-Пас. 06:46 07:39
Ім.тараса Шевченка 11:43 12:08
Знам'янка-Пас. 13:23 13:28
Олександрія 14:07 14:09
П'ятихатки 15:30 15:32
Кам'янське-Пас. 16:35 16:37
Дніпро-Головний 17:17

Розклад у зворотньому напрямку