Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 291

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро, Київ Львів 291 ("ЛЬВІВ") 27/12/2019-13/01/2020 щоденно 16:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 13:07
Кам'янське-Пас. 13:41 13:43
П'ятихатки 14:53 14:55
Олександрія 16:08 16:10
Знам'янка-Пас. 16:58 17:01
Ім.тараса Шевченка 18:09 18:32
Київ-Пас. 22:05 22:37
Святошин 22:57 22:59
Підзамче 05:47 05:49
Львів 06:00

Розклад у зворотньому напрямку