Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 1201

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Варшава Київ 1201 15/12/2019-14/03/2020 щоденно 16:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Варшава Заходня 17:50
Варшава Центральна 17:55 18:05
Варшава-Всходня 18:11 18:13
Пілава 18:54 19:01
Деблін 19:34 19:35
Пулави Място 19:57 19:58
Налєнчув 20:22 20:23
Люблін 20:51 20:56
Свидник Място 21:08 21:09
Травники 21:26 21:27
Рейовець 21:40 21:41
Хелм Място 21:55 21:56
Хелм 22:00 22:05
Київ-Пас. 11:00

Розклад у зворотньому напрямку