Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 67

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Варшава 67 14/12/2019-13/03/2020 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 16:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:13
Хелм 06:00 06:05
Хелм Място 06:09 06:10
Рейовець 06:25 06:26
Травники 06:38 06:39
Свидник Място 06:56 06:57
Люблін 07:08 07:12
Налєнчув 07:42 07:43
Пулави Място 08:05 08:06
Деблін 08:27 08:33
Пілава 09:05 09:12
Варшава-Всходня 09:55 09:59
Варшава Центральна 10:05 10:10
Варшава Заходня 10:14

Розклад у зворотньому напрямку