Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 601

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Солотвино 601 цілий рік щоденно 12:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 20:40
Самбір 22:25 22:28
Старий Самбір 22:49 22:51
Стрілки 23:09 23:11
Турка 23:45 23:47
Сянки 00:19 00:21
Волосянка-Закарпатська 00:56 00:58
Ставне 01:10 01:11
Кострино 01:28 01:29
Великий Березний 01:52 01:54
Перечин 02:16 02:18
Ужгород 02:44 03:04
Чоп-Пас. 03:30 03:50
Батьово-Пас. 04:15 04:20
Берегове 04:58 05:02
Виноградів-Закарпатський 05:52 05:57
Королево 06:14 06:34
Хуст 07:01 07:06
Буштина 07:30 07:32
Тячів 07:47 07:52
Тересва 08:11 08:13
Солотвино-Лікар. 08:43 08:45
Солотвино-1 09:02

Розклад у зворотньому напрямку