Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 126

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 126 з 23/12/2019 щоденно 11:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 22:20
Дарниця 22:42 22:46
Бориспіль 23:04 23:06
Гребінка 00:26 00:28
Лубни 01:04 01:06
Миргород 02:07 02:27
Полтава-Київська 03:54 03:59
Полтава-Півд. 04:30 04:35
Карлівка 05:14 05:16
Красноград 05:50 05:52
Кегичівка 06:15 06:17
Сахновщина 06:37 06:39
Лозова-Пас. 07:23 07:46
Барвінкове 08:30 08:32
Слов'янськ 09:01 09:08
Краматорськ 09:22 09:27
Дружківка 09:39 09:42
Костянтинівка 10:05

Розклад у зворотньому напрямку