Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Лисичанськ 20 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3; додатково 10,14,18,22,26,30/12/2019, 4,8,12,16,20,24,28/01/04/06/08/10/2020, 2,6,10,14,18,22,26,30/02/03/05/07/09/11/2020, 4,8/12/2020 11:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:54
Полтава-Київська 02:14 02:34
Харків-Бал. 04:51 04:56
Куп'янськ-Вузл. 06:58 07:18
Сватове 08:24 08:26
Кремінне 09:05 09:07
Рубіжне 09:21 09:26
Лисичанськ 09:48

Розклад у зворотньому напрямку