Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 116 ("МАЯК") цілий рік щоденно 16:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 18:04
Нельгівка 19:08 19:10
Верхній Токмак-1 19:38 19:40
Синя Гора 19:55 19:57
Кирилівка 20:07 20:09
Пологи 20:33 21:08
Оріхівська 21:50 21:52
Запоріжжя-1 23:10 23:48
Синельникове-1 00:43 00:45
Дніпро-Головний 01:32 02:30
Кам'янське-Пас. 03:06 03:08
Верхівцеве 03:37 03:39
П'ятихатки 04:22 04:24
Олександрія 05:38 05:40
Знам'янка-Пас. 06:23 06:28
Кам'янка 07:23 07:25
Ім.тараса Шевченка 07:45 07:48
Цвіткове 08:19 08:21
Миронівка 09:22 09:24
Київ-Пас. 11:00

Розклад у зворотньому напрямку