Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бердянськ 116 ("МАЯК") цілий рік щоденно 16:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:15
Миронівка 20:34 20:36
Цвіткове 21:40 21:47
Ім.тараса Шевченка 22:18 22:33
Кам'янка 22:53 22:55
Знам'янка-Пас. 23:53 00:05
Олександрія 00:41 00:43
П'ятихатки 02:03 02:05
Верхівцеве 02:37 02:39
Кам'янське-Пас. 03:04 03:06
Дніпро-Головний 03:38 04:08
Синельникове-1 05:05 05:07
Запоріжжя-1 06:07 06:43
Оріхівська 07:56 07:58
Пологи 08:40 09:09
Кирилівка 09:35 09:37
Синя Гора 09:48 09:50
Верхній Токмак-1 10:07 10:09
Нельгівка 10:36 10:38
Бердянськ 11:46

Розклад у зворотньому напрямку