Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 149

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Кременчук 149 11-31/12/2019, 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних, 2-30/01/03/06/07/09/10/2020 по парних 18:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:45 20:05
Красне 20:45 20:47
Злочів 21:09 21:11
Зборів 21:30 21:32
Тернопіль-Пас. 22:09 22:14
Підволочиськ 23:02 23:04
Волочиськ 23:12 23:14
Хмельницький 00:08 00:23
Деражня 00:51 00:53
Браїлів 01:48 01:50
Вінниця 02:19 02:24
Калинівка-1 02:43 02:45
Козятин-1 03:17 03:19
Фастів-1 04:31 04:33
Київ-Пас. 05:28 05:43
Дарниця 06:04 06:06
Бориспіль 06:23 06:25
Березань 06:50 07:02
Гребінка 07:47 07:49
Лубни 08:42 08:44
Ромодан 09:24 09:48
Хорол 10:14 10:16
Веселий Поділ 10:39 10:41
Глобине 11:06 11:08
Кременчук-Пас. 11:48

Розклад у зворотньому напрямку