Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 775

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 775 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік щоденно, крім 10-23/12/2019 8:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 21:07
Богодухів 22:24 22:25
Кириківка 22:57 22:58
Тростянець-Смородине 23:17 23:19
Суми 00:06 00:26
Білопілля 01:07 01:08
Ворожба 01:17 01:37
Путивль 02:05 02:07
Конотоп-Пас. 02:48 02:50
Бахмач-Пас. 03:12 03:14
Ніжин 04:01 04:03
Дарниця 05:14 05:16
Київ-Пас. 05:34

Розклад у зворотньому напрямку