Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 747

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тернопіль 747 (ІНТЕРСІТІ+) 9-29/12/2019, 1-29/02/04/11, 1-31/05/08, 1-11/12/2020 по непарних, 2-30/01/03/06/07/09/10/2020 по парних 6:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:41
Козятин-1 18:22 18:23
Калинівка-1 18:54 18:56
Вінниця 19:13 19:16
Гнівань 19:35 19:36
Деражня 20:36 20:37
Хмельницький 21:07 21:10
Волочиськ 21:56 21:57
Тернопіль-Пас. 22:42

Розклад у зворотньому напрямку