Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Лисичанськ 138 цілий рік щоденно, крім 10-23/12/2019 20:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 17:23
Браїлів 18:55 18:57
Гнівань 19:10 19:12
Вінниця 19:32 19:37
Козятин-1 20:27 20:29
Фастів-1 21:50 21:52
Київ-Пас. 22:47 23:12
Дарниця 23:34 23:36
Гребінка 01:06 01:31
Лубни 02:27 02:32
Ромодан 03:03 03:05
Миргород 03:31 03:33
Гоголеве 03:47 03:49
Решетилівка 04:23 04:25
Полтава-Київська 04:58 05:18
Люботин 07:03 07:10
Харків-Пас. 07:52 08:20
Чугуїв 09:11 09:13
Гракове 09:30 09:32
Шевченкове-Півд. 09:50 09:52
Куп'янськ-Вузл. 10:35 10:56
Кислівка 11:27 11:29
Куземівка 11:47 11:49
Сватове 12:13 12:15
Кабанне 12:37 12:39
Кремінне 13:00 13:02
Рубіжне 13:17 13:22
Лисичанськ 13:45

Розклад у зворотньому напрямку