Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 127

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Ковель 127 цілий рік по парних, крім 10-22/12/2019; при двох непарних 28,30,2,4 20:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 16:37
Люботин 17:12 17:14
Полтава-Півд. 18:47 19:07
Нові Санжари 19:42 19:44
Ліщинівка 19:56 19:58
Кобеляки 20:12 20:14
Козельщина 20:32 20:34
Галещина 20:42 20:43
Кременчук-Пас. 21:11 21:18
Павлиш 21:50 21:52
Користівка 22:22 22:24
Знам'янка-Пас. 22:58 23:21
Кам'янка 00:18 00:20
Ім.тараса Шевченка 00:41 00:46
Городище 01:30 01:32
Корсунь 01:51 01:53
Миронівка 02:23 02:25
Біла Церква 03:17 03:19
Козятин-1 05:02 05:24
Бердичів 05:51 05:53
Чуднів-Волинськ. 06:22 06:24
Печанівка 06:43 06:45
Полонне 07:04 07:06
Шепетівка 07:35 07:38
Славута-1 07:59 08:01
Кривин 08:14 08:16
Острог 08:32 08:34
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:30 09:40
Ківерці 10:46 10:48
Луцьк 11:05 11:28
Ківерці 11:49 12:13
Рожище 12:32 12:37
Голоби 13:04 13:06
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку