Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 243

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Київ, Дніпро 243 23/12/2019-12/01/2020 щоденно 19:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 21:55
Галич 22:37 22:39
Бурштин 22:52 22:55
Ходорів 23:34 23:36
Львів 00:41 01:01
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:52 03:54
Славута-1 04:06 04:08
Шепетівка 04:30 04:32
Новоград-Волинський 1 05:20 05:22
Коростень 06:38 06:40
Святошин 08:29 08:31
Київ-Пас. 08:48 09:10
Трипілля-Дніпр. 10:19 10:25
Кагарлик 10:52 11:04
Ім.тараса Шевченка 12:51 13:06
Знам'янка-Пас. 14:26 14:29
Олександрія 15:05 15:07
Дніпро-Головний 17:49

Розклад у зворотньому напрямку