Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 786

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 786 цілий рік щоденно 4:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 12:12
Терещенська 12:25 12:27
Кролевець 12:46 12:48
Конотоп-Пас. 13:21 13:23
Бахмач-Пас. 13:44 13:46
Бахмач-Київ. 13:50 13:52
Плиски 14:11 14:13
Ніжин 14:42 14:44
Носівка 15:00 15:02
Дарниця 15:50 15:52
Видубичі 16:02 16:04
Київ-Пас. 16:15

Розклад у зворотньому напрямку