Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 748

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Тернопіль Київ 748 (ІНТЕРСІТІ+) 8-30/12/2019, 2-28/02, 2-30/04/05/08/11, 2-10/12/2020 по парних, 3-31/01, 1-31/03/07/10, 1-29/06/09/2020 по непарних 5:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Тернопіль-Пас. 04:04
Волочиськ 04:51 04:52
Хмельницький 05:42 05:45
Деражня 06:11 06:12
Гнівань 07:09 07:10
Вінниця 07:28 07:30
Калинівка-1 07:45 07:46
Козятин-1 08:16 08:17
Київ-Пас. 10:03

Розклад у зворотньому напрямку