Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Одеса 148 цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2020 13:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:46
Дарниця 16:08 16:10
Гребінка 17:45 18:05
Драбове-Барятинське 18:29 18:35
Пальміра 19:08 19:10
Золотоноша-1 19:28 19:30
Черкаси 20:00 20:16
Ім.тараса Шевченка 20:55 21:19
Капітанівка 22:05 22:07
Новомиргород 22:25 22:27
Виска 22:49 22:51
Капустине 23:11 23:13
Адабаш 23:32 23:34
Помічна 23:55 00:15
Людмилівка 00:45 00:47
Кавуни 01:06 01:08
Южноукраїнська 01:20 01:22
Трикратне 01:35 01:37
Вознесенськ 01:55 01:58
Веселинове 02:40 02:42
Березівка 03:21 03:23
Одеса-Східна 04:37 04:39
Одеса-Головна 05:13

Розклад у зворотньому напрямку