Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 104

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Київ 104 8/12/2019-4/06/2020 та з 15/09/2020 по 2,4,6,7 днях тижня 16:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 17:00
Волноваха 18:20 18:40
Комиш-Зоря 20:03 20:05
Великий Токмак 21:26 21:28
Федорівка 22:13 22:33
Запоріжжя-1 23:37 23:41
Дніпро-Головний 01:17 01:32
Знам'янка-Пас. 04:57 05:00
Київ-Пас. 09:14

Розклад у зворотньому напрямку