Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 9/12/2019-29/05/2020 та з 15/09/2020 щоденно 11:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 19:33
Снігурівка 20:20 20:22
Березнегувате 20:58 21:00
Біла Криниця 21:25 21:27
Високопілля 22:01 22:03
Апостолове 22:32 22:54
Кривий Ріг-Головний 23:32 23:37
Тимкове 00:48 01:12
Ім.тараса Шевченка 03:52 04:07
Цвіткове 04:37 04:39
Миронівка 05:35 05:37
Кагарлик 05:55 05:57
Київ-Пас. 06:56

Розклад у зворотньому напрямку