Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 8/12/2019-28/05/2020 та з 14/09/2020 щоденно 12:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:32
Кагарлик 21:35 21:37
Миронівка 22:24 22:26
Цвіткове 23:31 23:33
Ім.тараса Шевченка 00:04 00:21
Долинська 02:51 02:55
Тимкове 03:10 03:34
Кривий Ріг-Головний 04:40 04:45
Апостолове 05:24 05:46
Високопілля 06:14 06:16
Біла Криниця 06:58 07:00
Березнегувате 07:24 07:26
Снігурівка 08:03 08:05
Херсон 08:50

Розклад у зворотньому напрямку