Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 146

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ізмаїл Київ 146 ("ДУНАЙ") цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2020 16:28

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ізмаїл 17:27
Котлабух 18:02 18:04
Дзинілор 18:26 18:28
Главані 18:56 18:58
Арциз 19:24 19:44
Сарата 20:08 20:10
Кулевча 20:30 20:32
Білгород-Дністровський 21:05 21:25
Бугаз 21:39 21:44
Кароліно-Бугаз 21:57 22:02
Аккаржа 22:25 22:27
Одеса-Головна 23:12 23:47
Роздільна-1 00:43 00:45
Подільськ 02:05 02:25
Слобідка 02:56 02:58
Кодима 03:19 03:21
Рудниця 03:38 03:40
Крижопіль 03:51 03:53
Вапнярка 04:08 04:10
Рахни 04:42 04:44
Ярошенка 05:02 05:04
Жмеринка-Пас. 05:25 05:40
Вінниця 06:24 06:34
Козятин-1 07:24 07:26
Фастів-1 08:41 08:43
Київ-Пас. 09:55

Розклад у зворотньому напрямку