Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 81 ("ДЕСНА") цілий рік щоденно 15:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:00
Чоп-Пас. 16:26 16:58
Батьово-Пас. 17:21 17:23
Мукачево 17:59 18:05
Карпати 18:22 18:23
Свалява 18:31 18:34
Воловець 19:06 19:16
Лавочне 19:50 19:59
Славське 20:11 20:14
Сколе 20:42 20:44
Стрий 21:15 21:19
Львів 22:25 22:51
Тернопіль-Пас. 00:38 00:42
Хмельницький 02:27 02:30
Вінниця 04:17 04:21
Козятин-1 05:11 05:13
Київ-Пас. 07:27

Розклад у зворотньому напрямку