Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 124

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 124 цілий рік щоденно 14:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:20
Дарниця 21:39 21:41
Ніжин 23:02 23:04
Бахмач-Пас. 23:56 23:58
Конотоп-Пас. 00:21 00:26
Путивль 01:12 01:17
Ворожба 01:49 02:09
Суми 03:00 03:20
Тростянець-Смородине 04:12 04:15
Харків-Пас. 06:37 07:03
Зміїв 07:48 07:50
Балаклія 08:31 08:33
Ізюм 09:28 09:30
Святогірськ 09:56 09:58
Лиман 10:27 10:30
Слов'янський Курорт 10:52 10:59
Краматорськ 11:20 11:25
Дружківка 11:36 11:38
Костянтинівка 12:00

Розклад у зворотньому напрямку