Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 12 ("СЛАВУТИЧ") цілий рік щоденно 12:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 19:10
Мелітополь-Пас. 20:26 20:31
Запоріжжя-1 21:55 22:03
Дніпро-Головний 23:38 00:03
Кам'янське-Пас. 00:39 00:41
П'ятихатки 01:39 01:41
Олександрія 02:54 02:56
Знам'янка-Пас. 03:38 03:47
Ім.тараса Шевченка 04:57 05:02
Підгірці 07:16 07:38
Київ-Пас. 08:07

Розклад у зворотньому напрямку