Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 97

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ковель 97 цілий рік щоденно 10:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:22
Святошин 21:41 21:43
Коростень 23:20 23:22
Новоград-Волинський 1 00:31 00:33
Шепетівка 01:23 01:25
Славута-1 01:48 01:50
Кривин 02:03 02:26
Острог 02:46 02:48
Здолбунів-Пас. 03:13 03:28
Рівне 03:43 03:48
Клевань 04:10 04:12
Ківерці 04:46 04:49
Луцьк 05:06 05:31
Ківерці 05:49 06:12
Рожище 06:28 06:32
Голоби 06:58 07:00
Ковель-Пас. 07:32

Розклад у зворотньому напрямку