Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 128

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Харків 128 цілий рік по непарних, при двох непарних 27,29,1,3; відмінено 29/02/2020 21:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 14:14
Рожище 15:09 15:12
Ківерці 15:30 15:52
Луцьк 16:07 16:29
Ківерці 16:45 16:47
Рівне 17:51 18:03
Здолбунів-Пас. 18:18 18:33
Острог 18:56 18:58
Кривин 19:14 19:16
Славута-1 19:30 19:32
Шепетівка 19:56 19:58
Полонне 20:32 20:34
Печанівка 20:57 20:59
Чуднів-Волинськ. 21:22 21:24
Бердичів 21:56 21:58
Козятин-1 22:25 22:47
Біла Церква 00:30 00:32
Миронівка 01:25 01:27
Корсунь 02:01 02:03
Городище 02:24 02:26
Ім.тараса Шевченка 03:07 03:15
Кам'янка 03:36 03:38
Знам'янка-Пас. 04:39 05:14
Користівка 05:44 05:46
Павлиш 06:18 06:20
Кременчук-Пас. 06:49 07:11
Галещина 07:37 07:38
Козельщина 07:48 07:50
Кобеляки 08:08 08:10
Ліщинівка 08:25 08:27
Нові Санжари 08:41 08:43
Полтава-Півд. 09:18 09:38
Люботин 11:33 11:39
Харків-Пас. 12:12

Розклад у зворотньому напрямку