Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 235

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 235 з 11/12/2019 по понеділках, середах, п"ятницях; додатково 8,29/12/2019, 4,7,9,12/01/2020 14:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 18:15
Батьово-Пас. 19:02 19:04
Мукачево 19:41 19:46
Карпати 20:02 20:03
Свалява 20:13 20:15
Воловець 20:46 20:54
Стрий 22:42 22:44
Львів 23:48 00:08
Здолбунів-Пас. 02:21 02:54
Шепетівка 03:58 04:14
Новоград-Волинський 1 05:12 05:14
Коростень 06:30 06:32
Київ-Пас. 08:40

Розклад у зворотньому напрямку