Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 235

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 235 з 10/12/2019 по вівторках, четвергах, неділях, крім 31/12/2019; додатково 28,30/12/2019, 3,6,8,11/01/2020 15:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:28
Коростень 22:39 22:41
Новоград-Волинський 1 00:06 00:08
Шепетівка 01:12 01:14
Здолбунів-Пас. 02:25 02:56
Львів 05:32 06:13
Стрий 07:14 07:16
Сколе 07:46 07:48
Славське 08:16 08:18
Воловець 09:19 09:27
Свалява 09:59 10:01
Карпати 10:12 10:13
Мукачево 10:29 10:34
Батьово-Пас. 11:05 11:07
Ужгород 11:58

Розклад у зворотньому напрямку