Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 12 ("СЛАВУТИЧ") цілий рік щоденно 12:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:22
Ім.тараса Шевченка 22:10 22:15
Знам'янка-Пас. 23:26 23:29
Олександрія 00:06 00:08
П'ятихатки 01:25 01:27
Кам'янське-Пас. 02:22 02:24
Дніпро-Головний 02:57 03:17
Запоріжжя-1 04:57 05:05
Мелітополь-Пас. 06:41 06:46
Новоолексіївка 07:52

Розклад у зворотньому напрямку