Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 778

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 778 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік щоденно 4:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 18:42
Терещенська 18:55 18:57
Кролевець 19:16 19:18
Конотоп-Пас. 19:51 19:53
Бахмач-Пас. 20:15 20:17
Ніжин 21:08 21:10
Дарниця 22:23 22:25
Київ-Пас. 22:43

Розклад у зворотньому напрямку