Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Київ 148 цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2019 13:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 19:41
Одеса-Східна 20:10 20:12
Березівка 21:27 21:29
Веселинове 22:11 22:13
Вознесенськ 22:54 22:57
Трикратне 23:19 23:21
Южноукраїнська 23:34 23:36
Кавуни 23:47 23:49
Людмилівка 00:10 00:12
Помічна 00:36 00:56
Адабаш 01:18 01:20
Капустине 01:40 01:42
Виска 02:03 02:05
Новомиргород 02:29 02:31
Капітанівка 02:49 02:51
Ім.тараса Шевченка 03:36 04:02
Черкаси 04:39 04:58
Золотоноша-1 05:42 05:44
Пальміра 06:02 06:04
Драбове-Барятинське 06:33 06:35
Гребінка 06:58 07:18
Бориспіль 08:36 08:38
Дарниця 08:58 09:03
Київ-Пас. 09:24

Розклад у зворотньому напрямку