Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 744

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Київ, Дарниця 744 (ІНТЕРСІТІ+) з 10/12/2019 щоденно 5:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 06:02
Підзамче 06:10 06:11
Дубно 07:25 07:26
Коростень 09:43 09:44
Святошин 11:04 11:05
Київ-Пас. 11:17 11:25
Дарниця 11:43

Розклад у зворотньому напрямку