Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Бахмут 142 цілий рік щоденно 28:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:20
Підзамче 14:32 14:34
Соснівка 15:40 15:42
Червоноград 16:03 16:05
Сокаль 16:18 16:23
Іваничі 16:48 16:51
Володимир-Волинський 17:19 17:24
Турійськ 17:54 17:55
Ковель-Пас. 18:22 18:27
Маневичі 19:23 19:26
Чарторийськ 19:45 19:46
Вараш 19:51 19:52
Рафалівка 20:00 20:03
Антонівка 20:25 20:28
Сарни 20:55 21:02
Клесів 21:41 21:44
Томашгород 22:00 22:04
Рокитне-Волинське 22:18 22:22
Остки 22:36 22:38
Олевськ 23:00 23:05
Білокоровичі 23:41 23:43
Коростень 00:35 00:55
Житомир 02:36 02:56
Фастів-1 04:43 04:45
Київ-Пас. 05:40 06:23
Дарниця 06:42 06:46
Бориспіль 07:04 07:22
Гребінка 08:37 08:39
Лубни 09:17 09:19
Миргород 10:17 10:19
Яреськи 10:43 10:45
Полтава-Київська 11:38 11:58
Харків-Пас. 14:25 14:50
Ізюм 16:49 16:51
Святогірськ 17:16 17:18
Лиман 17:47 17:50
Сіверськ 18:12 18:14
Сіль 18:30 18:32
Бахмут 18:55

Розклад у зворотньому напрямку