Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 758

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Могилів-Подільський Київ 758 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік по 1,4,6 днях тижня 7:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Могилів-Подільський 02:20
Вендичани 02:54 02:56
Котюжани 03:19 03:21
Копай 03:35 03:37
Бар 04:03 04:05
Жмеринка-Пас. 04:46 05:31
Вінниця 06:11 06:14
Козятин-1 07:02 07:04
Київ-Пас. 09:20

Розклад у зворотньому напрямку