Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 769

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Могилів-Подільський 769 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік по 3,5,7 днях тижня 6:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:55
Козятин-1 16:49 16:51
Вінниця 17:44 17:48
Жмеринка-Пас. 18:33 19:16
Бар 19:56 19:58
Копай 20:25 20:27
Котюжани 20:44 20:52
Вендичани 21:18 21:20
Могилів-Подільський 21:51

Розклад у зворотньому напрямку