Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 712

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 712 (ІНТЕРСІТІ+) цілий рік щоденно, відмінено 1/01/2020 6:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 16:15
Дружківка 16:26 16:27
Краматорськ 16:34 16:36
Слов'янськ 16:46 16:48
Лозова-Пас. 17:45 17:47
Красноград 18:35 18:36
Полтава-Київська 19:41 19:43
Миргород 20:40 20:44
Дарниця 22:41 22:43
Київ-Пас. 23:00

Розклад у зворотньому напрямку