Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 139

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кам'янець-Подільський 139 8-26/12/2019, 2-28/02, 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 15-31/01, 1-31/03, 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 8:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:59
Фастів-1 00:56 00:58
Козятин-1 02:12 02:40
Холонівська 03:34 03:36
Уладівка 03:47 03:49
Хмільник 04:05 04:07
Адампіль 04:31 04:33
Пасічний 04:44 04:46
Старокостянтинів 2 05:02 05:16
Красилів 05:42 05:44
Гречани 06:25 06:45
Ярмолинці 07:32 07:34
Дунаївці 07:57 07:59
Балин 08:20 08:22
Кам'янець-Подільський 08:57

Розклад у зворотньому напрямку