Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 732 (ІНТЕРСІТІ+) цілий рік щоденно 7:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 15:36
Дніпро-Головний 16:56 17:06
Кам'янське-Пас. 17:32 17:33
П'ятихатки 18:20 18:21
Олександрія 19:02 19:03
Знам'янка-Пас. 19:35 19:36
Ім.тараса Шевченка 20:35 20:36
Київ-Пас. 22:53

Розклад у зворотньому напрямку