Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 732 (ІНТЕРСІТІ+) цілий рік щоденно 7:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:08
Ім.тараса Шевченка 09:29 09:30
Знам'янка-Пас. 10:33 10:34
Олександрія 11:03 11:04
П'ятихатки 11:50 11:51
Кам'янське-Пас. 12:36 12:37
Дніпро-Головний 13:02 13:12
Запоріжжя-1 14:31

Розклад у зворотньому напрямку