Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 778

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шостка 778 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік щоденно 4:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 13:38
Видубичі 13:49 13:51
Дарниця 14:01 14:03
Ніжин 15:18 15:20
Бахмач-Пас. 16:12 16:14
Конотоп-Пас. 16:36 16:39
Кролевець 17:17 17:19
Терещенська 17:39 17:41
Шостка 17:54

Розклад у зворотньому напрямку