Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 733

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Покровськ Київ 733 (ІНТЕРСІТІ+) цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2020 8:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Покровськ 04:39
Дніпро-Головний 06:51 07:01
Кам'янське-Пас. 07:27 07:28
П'ятихатки 08:16 08:17
Олександрія 08:58 08:59
Знам'янка-Пас. 09:31 09:32
Ім.тараса Шевченка 10:31 10:32
Київ-Пас. 12:48

Розклад у зворотньому напрямку