Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 31

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 31 9,13,17,21,25,29/12/2019, 3,7,11,15,19,23,27,31/01/04/06/08/10/2020, 5,9,13,17,21,25,29/02/03/05/07/09/11/2020, 3,7,11/12/2020, крім 31/04/06/2020; додатково 1/05/07/2020 20:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рига-Пасажиєру 19:40
Єлгава 20:19 20:44
Шяуляй 21:58 22:01
Вільнюс-Пас. 00:30 00:35
Кяна 01:08 02:03
Гудогай 03:19 03:59
Сморгонь 04:23 04:25
Молодечно 04:52 04:54
Мінськ-Пас. 05:52 06:18
Осиповичі 1 08:27 08:29
Бобруйськ 09:07 09:09
Жлобин-Пас. 10:00 10:08
Світлогорск-На-Березин 10:34 10:36
Калинковичі 11:16 11:30
Козенки 11:53 11:55
Словечно 12:26 13:03
Київ-Пас. 15:52

Розклад у зворотньому напрямку