Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 24

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Москва 24 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 15:08
Роздільна-1 16:07 16:09
Подільськ 17:33 17:36
Слобідка 18:03 18:05
Кодима 18:31 18:33
Рудниця 18:55 18:57
Вапнярка 19:27 19:29
Ярошенка 20:16 20:18
Жмеринка-Пас. 20:38 20:58
Вінниця 21:42 21:47
Козятин-1 22:39 22:41
Київ-Пас. 00:46 01:25
Бахмач-Пас. 03:49 03:51
Конотоп-Пас. 04:13 04:43
Суземка 07:36 08:26
Брянськ-Орловськ 09:48 10:03
Сухиничі-Головні 11:34 12:06
Калуга-2 13:06 13:08
Москва-Київська 15:55

Розклад у зворотньому напрямку