Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 371

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Могилів Львів 371 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3 18:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Могилів 1 15:30
Несета 16:58 16:59
Єлізово 17:16 17:18
Осиповичі 1 17:40 17:48
Мінськ-Пас. 19:16 19:35
Столбці 20:52 20:54
Барановичі-Полесские 21:47 22:21
Ляховичі 22:42 22:44
Ганцевичі 23:14 23:16
Лунінець 00:11 00:39
Припять 00:54 00:56
Видибір 01:11 01:13
Горинь 01:33 02:13
Удрицьк 01:30 02:30
Дубровиця 02:54 02:56
Сарни 03:23 03:27
Костопіль 04:16 04:18
Рівне 04:58 05:04
Здолбунів-Пас. 05:22 05:46
Дубно 06:27 06:29
Львів 08:46

Розклад у зворотньому напрямку