Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 94

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Одеса 94 10/12/2019-29/05/2020, 18/09-11/12/2020 по вівторках, п"ятницях; 1/06-17/09/2020 щоденно 22:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 14:13
Пуховичі 15:09 15:11
Осиповичі 1 15:53 16:16
Бобруйськ 16:52 16:54
Жлобин-Пас. 17:44 17:46
Гомель-Пас. 18:59 19:26
Терюха 20:11 20:41
Горностаївка 20:06 20:51
Чернігів 21:54 22:19
Ніжин 23:18 23:20
Дарниця 00:35 00:37
Київ-Пас. 00:55 01:24
Фастів-1 02:20 02:22
Козятин-1 03:35 03:37
Вінниця 04:29 04:34
Жмеринка-Пас. 05:21 05:41
Журавлівка 06:47 06:49
Вапнярка 06:59 07:01
Кодима 07:44 07:46
Подільськ 08:40 08:57
Роздільна-1 10:34 10:36
Одеса-Головна 11:35

Розклад у зворотньому напрямку