Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 31

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 31 8,12,16,20,24,28/12/19, 4,8,12,16,20,24,28/02/03/05/07/09/11, 2,6,10,14,18,22,26,30/01/04/06/08/10, 2,6,10/12/20; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:45, потім митний і паспортний контроль 18:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 13:10
Словечно 18:00 18:35
Козенки 19:05 19:07
Калинковичі 19:29 19:43
Світлогорск-На-Березин 20:23 20:25
Жлобин-Пас. 20:50 20:54
Бобруйськ 21:43 21:45
Осиповичі 1 22:21 22:22
Мінськ-Пас. 23:35 00:05
Молодечно 01:08 01:10
Сморгонь 01:37 01:39
Гудогай 02:06 02:46
Кяна 02:05 02:55
Вільнюс-Пас. 03:25 03:30
Шяуляй 05:48 05:51
Єлгава 07:07 07:32
Рига-Пасажиєру 08:08

Розклад у зворотньому напрямку