Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 74

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Москва 74 цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 25:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 12:02
Красне 12:42 12:44
Злочів 13:05 13:07
Тернопіль-Пас. 14:01 14:05
Підволочиськ 14:54 14:56
Волочиськ 15:05 15:07
Хмельницький 16:02 16:48
Деражня 17:22 17:24
Гнівань 18:49 18:51
Вінниця 19:11 19:16
Калинівка-1 19:35 19:37
Козятин-1 20:11 20:15
Київ-Пас. 22:40 22:58
Ніжин 00:38 00:40
Бахмач-Пас. 01:33 01:35
Конотоп-Пас. 01:58 02:18
Кролевець 02:56 02:58
Терещенська 03:18 03:20
Хутір-Михайлівський 04:01 04:43
Суземка 06:11 07:10
Брянськ-Орловськ 08:33 08:48
Москва-Київська 14:26

Розклад у зворотньому напрямку